Hakkımda

Herkese Merhaba…

DSC_1242edir
İsmim Ahmet ADAŞLIK, 

İlköğretim ve lise yıllarımı Denizli’ de geçirdim. Daha sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi – Spor Bilimleri Bölümünü kazandım. Ve ardından Pedagojik Formasyon Sertifika Eğitimimi tamamladım. Şu anda Pamukkale Üniversitesi SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ’nde Hareket ve Antrenman Anabilimdalı’nda tezli yüksek lisans yapmaktayım.

Üniversite hayatımda ve öncesinde özel, kurumsal birçok işletmede çalıştım. Bunlardan birisi okumuş olduğum Süleyman Demirel Üniversitesi’nin Spor Salonuydu. Bir sene burada eğitmenlik yaptıktan sonra tekrar özel sektöre devam ettim.

Halen kişiye özel Spor Kondisyonerliği yapmaktayım. Vücut Geliştirme – Fitness antrenörlük eğitimimi Ankara’da ve Welness Antrenörlük Eğitimimi İzmir’de tamamladım. Welness Gelişim Semineri ve kaliteli bilgi sunacağına inandığım workshoplara sürekli katılım sağlayarak aktif olarak gelişim sürecime devam etmekteyim.

Nedir bu welness derseniz, farkındalığın aktif sürecidir ve sağlıklı bir yaşama doğru seçimler yapmaktır. Wellness yaşam için bir yoldur, esenlik için en yüksek potansiyelinizi elde etmek için tasarladığınız bir yaşam biçimidir. Bir nevi yaşam koçluğu diyebilirsiniz.

Antrenörlüğünü şuan yapmasam da birinci dan üçüncü kademe Taekwondo antrenörüyüm.

Spor alanında yazılmış ülkemizce çok fazla kaliteli bilgi içeren akademik makaleler olmayışından, boş zamanlarımda ingilizce makaleleri çevirmekten hoşlanıyorum.

Siz değerli ziyaretçilerime de yararlı olacağını düşündüğüm bilime dayalı her türlü sporsal bilgiyi paylaşmak için buradayım.

Yorumlarınız, düşündükleriniz benim için çok değerli, benimle iletişime geçmek için sitedeki sosyal medya hesaplarımı veya mail adresimi kullanabilirsiniz.

Mutlu, pozitif ve sağlıklı günler dilerim…